Hakkımda ve İletişim

Erdinç Tekbaş, farklı dünyaları keşfetmeyi seven, eşyanın hakikatini  anlamak ve anlatmak isteyen bir ilim talibi… Naim Tatlıcı, onun kendisiyle özdeşleşmiş müstear adı… Elektronik-haberleşme lisans ve yüksek lisans, kamu yönetimi yüksek lisans, sosyoloji doktora ve ilahiyat önlisans eğitiminden sonra, yakın zamanda keşfettiği ve çok sevdiği etimoloji, ona bu kitabın yolunu açtı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Eserleri: Tablet Fıkralar ve Nükteler, Ticari Cemaatler, Akla Takılanlar Ya da Aklın Takıldıkları (E-kitap), Âyetlerin İzinde Kur’an’ı Anlamak (E-kitap), Değişen Toplumsal Yapıda Karakter (Bölüm yazarı), Toplumsal Sorunlara Sosyolojik Bakışlar (Bölüm yazarı)

Görüş, öneri ve yorumlarınızı, yorum kısımlarından veya tatlicinaim@hotmail.com e-posta adresinden iletebilirsiniz.

 

(15095)

Comments

 1. ilyas kuzulugil says

  Abicim çok inceleme zamanım olmadı ama ara ara muahkkak sitene girip inceleyeceğim, ve gördüğüm eksiklikleri fazlalıkları sana ileteceğim inşallah. Allah utandırmasın , Allaha emanetsin..

 2. Fatih Ayvaz says

  Hocam ellerine kollarina saglik. Emek sarfedilmis bir calisma olmus. Inaniyorum ki meyveleri de o emegin karsiligi olarak oldukca sulu ve tatlidir. Elimden geldigince istifade etmeye calisacagim. Basarilarinin devami dilegiyle. Selam ile.

 3. Ferda Yamanoğlu says

  Selamünaleyküm.
  Hocam, sitenizde Kurandaki bilimle ilgili ayetlerin tefsirleri sitenize çok yakışacak.

 4. Ferda Yamanoğlu says

  Selamünaleyküm.
  Hocam, bir hayalim var.Kurandaki bilimle ilgili ayetleri, okullardaki din dersi kitaplarında görmek istiyorum.İnşallah , günün birinde buda olur.

 5. Skrotpræmie says

  cok bılgılendırıcı tesekkurler

 6. bilal er says

  gerçek adınız nedir ?

 7. basriaslan says

  senin gibi bir dostum olduğu için gurur duydum. selam ve saygılarımla

 8. Osman KILIÇ says

  Hocam güzel bir çalışma olmuş istifade ediyorum okumak düşünmek bu konularda ilerlemek dinimizin güzel emirlerinden bu konularda bizleride teşvik ettiğin için takdir ediyorum.Selam eder başarılar dilerim.

Speak Your Mind

*